Default
Cena APIXO
$0.0156
/obraz
Cena rynkowa
$0.04
/obraz
Oszczędzasz
61%| Model | Tryb | Cena APIXO | Cena rynkowa | Oszczędzasz | Opcje | |
|---|---|---|---|---|---|---|
AX Face Swap LoRANowość APIXO | Default | $0.0156/obraz | $0.04/obraz | 61% | Widok | |
AX Head Swap LoRANowość APIXO | Default | $0.0156/obraz | $0.04/obraz | 61% | Widok | |
GPT Image 2.5 FlareNowość OpenAI | Quality: High | 1K | $0.09/obraz | $0.108/obraz | 17% | Widok |
| 2K | $0.15/obraz | $0.18/obraz | 17% | Widok | ||
| 4K | $0.27/obraz | $0.324/obraz | 17% | Widok | ||
| Quality: Low | 1K | $0.01/obraz | $0.012/obraz | 17% | Widok | |
| 2K | $0.02/obraz | $0.024/obraz | 17% | Widok | ||
| 4K | $0.03/obraz | $0.036/obraz | 17% | Widok | ||
| Quality: Max | 1K | $0.36/obraz | $0.432/obraz | 17% | Widok | |
| 2K | $0.60/obraz | $0.72/obraz | 17% | Widok | ||
| 4K | $1.00/obraz | $1.20/obraz | 17% | Widok | ||
| Quality: Medium | 1K | $0.024/obraz | $0.0288/obraz | 17% | Widok | |
| 2K | $0.04/obraz | $0.048/obraz | 17% | Widok | ||
| 4K | $0.07/obraz | $0.084/obraz | 17% | Widok | ||
| Quality: Xhigh | 1K | $0.16/obraz | $0.192/obraz | 17% | Widok | |
| 2K | $0.27/obraz | $0.324/obraz | 17% | Widok | ||
| 4K | $0.48/obraz | $0.576/obraz | 17% | Widok | ||
GPT Image 2.5 SunburstNowość OpenAI | Quality: High | 1K | $0.09/obraz | $0.108/obraz | 17% | Widok |
| 2K | $0.15/obraz | $0.18/obraz | 17% | Widok | ||
| 4K | $0.27/obraz | $0.324/obraz | 17% | Widok | ||
| Quality: Low | 1K | $0.01/obraz | $0.012/obraz | 17% | Widok | |
| 2K | $0.02/obraz | $0.024/obraz | 17% | Widok | ||
| 4K | $0.03/obraz | $0.036/obraz | 17% | Widok | ||
| Quality: Max | 1K | $0.36/obraz | $0.432/obraz | 17% | Widok | |
| 2K | $0.60/obraz | $0.72/obraz | 17% | Widok | ||
| 4K | $1.00/obraz | $1.20/obraz | 17% | Widok | ||
| Quality: Medium | 1K | $0.024/obraz | $0.0288/obraz | 17% | Widok | |
| 2K | $0.04/obraz | $0.048/obraz | 17% | Widok | ||
| 4K | $0.07/obraz | $0.084/obraz | 17% | Widok | ||
| Quality: Xhigh | 1K | $0.16/obraz | $0.192/obraz | 17% | Widok | |
| 2K | $0.27/obraz | $0.324/obraz | 17% | Widok | ||
| 4K | $0.48/obraz | $0.576/obraz | 17% | Widok | ||
Default
Cena APIXO
$0.0156
/obraz
Cena rynkowa
$0.04
/obraz
Oszczędzasz
61%Default
Cena APIXO
$0.0156
/obraz
Cena rynkowa
$0.04
/obraz
Oszczędzasz
61%Quality: High · 1K
Cena APIXO
$0.09
/obraz
Cena rynkowa
$0.108
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: High · 2K
Cena APIXO
$0.15
/obraz
Cena rynkowa
$0.18
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: High · 4K
Cena APIXO
$0.27
/obraz
Cena rynkowa
$0.324
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Low · 1K
Cena APIXO
$0.01
/obraz
Cena rynkowa
$0.012
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Low · 2K
Cena APIXO
$0.02
/obraz
Cena rynkowa
$0.024
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Low · 4K
Cena APIXO
$0.03
/obraz
Cena rynkowa
$0.036
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Max · 1K
Cena APIXO
$0.36
/obraz
Cena rynkowa
$0.432
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Max · 2K
Cena APIXO
$0.60
/obraz
Cena rynkowa
$0.72
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Max · 4K
Cena APIXO
$1.00
/obraz
Cena rynkowa
$1.20
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Medium · 1K
Cena APIXO
$0.024
/obraz
Cena rynkowa
$0.0288
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Medium · 2K
Cena APIXO
$0.04
/obraz
Cena rynkowa
$0.048
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Medium · 4K
Cena APIXO
$0.07
/obraz
Cena rynkowa
$0.084
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Xhigh · 1K
Cena APIXO
$0.16
/obraz
Cena rynkowa
$0.192
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Xhigh · 2K
Cena APIXO
$0.27
/obraz
Cena rynkowa
$0.324
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Xhigh · 4K
Cena APIXO
$0.48
/obraz
Cena rynkowa
$0.576
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: High · 1K
Cena APIXO
$0.09
/obraz
Cena rynkowa
$0.108
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: High · 2K
Cena APIXO
$0.15
/obraz
Cena rynkowa
$0.18
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: High · 4K
Cena APIXO
$0.27
/obraz
Cena rynkowa
$0.324
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Low · 1K
Cena APIXO
$0.01
/obraz
Cena rynkowa
$0.012
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Low · 2K
Cena APIXO
$0.02
/obraz
Cena rynkowa
$0.024
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Low · 4K
Cena APIXO
$0.03
/obraz
Cena rynkowa
$0.036
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Max · 1K
Cena APIXO
$0.36
/obraz
Cena rynkowa
$0.432
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Max · 2K
Cena APIXO
$0.60
/obraz
Cena rynkowa
$0.72
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Max · 4K
Cena APIXO
$1.00
/obraz
Cena rynkowa
$1.20
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Medium · 1K
Cena APIXO
$0.024
/obraz
Cena rynkowa
$0.0288
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Medium · 2K
Cena APIXO
$0.04
/obraz
Cena rynkowa
$0.048
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Medium · 4K
Cena APIXO
$0.07
/obraz
Cena rynkowa
$0.084
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Xhigh · 1K
Cena APIXO
$0.16
/obraz
Cena rynkowa
$0.192
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Xhigh · 2K
Cena APIXO
$0.27
/obraz
Cena rynkowa
$0.324
/obraz
Oszczędzasz
17%Quality: Xhigh · 4K
Cena APIXO
$0.48
/obraz
Cena rynkowa
$0.576
/obraz
Oszczędzasz
17%| Model | Tryb | Cena APIXO | Cena rynkowa | Oszczędzasz | Opcje | |
|---|---|---|---|---|---|---|
AX Video UpscalerNowość APIXO | 720P · 1080P | $0.005/sek | $0.08/sek | 94% | Widok | |
| 2K | $0.01/sek | $0.0143/sek | 30% | Widok | ||
| 4K | $0.02/sek | $0.08/sek | 75% | Widok | ||
AX Video Watermark RemoverNowość APIXO | Default | $0.01/sek | $0.0143/sek | 30% | Widok | |
Wan 3.0 Video LoRANowość Alibaba | 480P · Second | $0.0525/sek | $0.075/sek | 30% | Widok | |
| 720P · Second | $0.105/sek | $0.15/sek | 30% | Widok | ||
| 1080P · Second | $0.21/sek | $0.30/sek | 30% | Widok | ||
Wan 3.0 Video Pro LoRANowość Alibaba | 1080P · Second | $0.189/sek | $0.27/sek | 30% | Widok | |
| 2K · Second | $0.238/sek | $0.34/sek | 30% | Widok | ||
| 4K · Second | $0.322/sek | $0.46/sek | 30% | Widok | ||
720P · 1080P
Cena APIXO
$0.005
/sek
Cena rynkowa
$0.08
/sek
Oszczędzasz
94%2K
Cena APIXO
$0.01
/sek
Cena rynkowa
$0.0143
/sek
Oszczędzasz
30%4K
Cena APIXO
$0.02
/sek
Cena rynkowa
$0.08
/sek
Oszczędzasz
75%Default
Cena APIXO
$0.01
/sek
Cena rynkowa
$0.0143
/sek
Oszczędzasz
30%480P · Second
Cena APIXO
$0.0525
/sek
Cena rynkowa
$0.075
/sek
Oszczędzasz
30%720P · Second
Cena APIXO
$0.105
/sek
Cena rynkowa
$0.15
/sek
Oszczędzasz
30%1080P · Second
Cena APIXO
$0.21
/sek
Cena rynkowa
$0.30
/sek
Oszczędzasz
30%1080P · Second
Cena APIXO
$0.189
/sek
Cena rynkowa
$0.27
/sek
Oszczędzasz
30%2K · Second
Cena APIXO
$0.238
/sek
Cena rynkowa
$0.34
/sek
Oszczędzasz
30%4K · Second
Cena APIXO
$0.322
/sek
Cena rynkowa
$0.46
/sek
Oszczędzasz
30%| Model | Tryb | Cena APIXO | Cena rynkowa | Oszczędzasz | Opcje | |
|---|---|---|---|---|---|---|
MiniMax Speech 2.8Nowość MiniMax | Speech Turbo | $0.06/1000 znaków | $0.0667/1000 znaków | 10% | Widok | |
| Speech HD | $0.10/1000 znaków | $0.1112/1000 znaków | 10% | Widok | ||
MiniMax VoiceNowość MiniMax | Voice Clone | $0.50/żądanie | $1.50/żądanie | 67% | Widok | |
| Voice Design | $0.50/żądanie | $3.00/żądanie | 83% | Widok | ||
Suno V6 SeriesNowość Suno | Per task | $0.18/use | $0.25/use | 28% | Widok | |
CosyVoice 3 Plus Alibaba | Speech | $0.30/10000 chars | $0.35/10000 chars | 14% | — | |
| Voice Clone | $0.002/use | $0.0029/use | 31% | — | ||
| Voice Design | $0.03/use | $0.0429/use | 30% | — | ||
Speech Turbo
Cena APIXO
$0.06
/1000 znaków
Cena rynkowa
$0.0667
/1000 znaków
Oszczędzasz
10%Speech HD
Cena APIXO
$0.10
/1000 znaków
Cena rynkowa
$0.1112
/1000 znaków
Oszczędzasz
10%Voice Clone
Cena APIXO
$0.50
/żądanie
Cena rynkowa
$1.50
/żądanie
Oszczędzasz
67%Voice Design
Cena APIXO
$0.50
/żądanie
Cena rynkowa
$3.00
/żądanie
Oszczędzasz
83%Per task
Cena APIXO
$0.18
/use
Cena rynkowa
$0.25
/use
Oszczędzasz
28%Speech
Cena APIXO
$0.30
/10000 chars
Cena rynkowa
$0.35
/10000 chars
Oszczędzasz
14%Voice Clone
Cena APIXO
$0.002
/use
Cena rynkowa
$0.0029
/use
Oszczędzasz
31%Voice Design
Cena APIXO
$0.03
/use
Cena rynkowa
$0.0429
/use
Oszczędzasz
30%| Model | Tryb | Cena APIXO | Cena rynkowa | Oszczędzasz | Opcje | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Anthropic | Input | $0.60/1M tokenów | $1.00/1M tokenów | 40% | Zintegruj | |
| Output | $3.00/1M tokenów | $5.00/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
| Cache read | $0.06/1M tokenów | $0.10/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
| Cache write | $0.75/1M tokenów | $1.25/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
Anthropic | Input | $3.00/1M tokenów | $5.00/1M tokenów | 40% | Zintegruj | |
| Output | $15.00/1M tokenów | $25.00/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
| Cache read | $0.30/1M tokenów | $0.50/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
| Cache write | $3.75/1M tokenów | $6.25/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
Anthropic | Input | $3.00/1M tokenów | $5.00/1M tokenów | 40% | Zintegruj | |
| Output | $15.00/1M tokenów | $25.00/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
| Cache read | $0.30/1M tokenów | $0.50/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
| Cache write | $3.75/1M tokenów | $6.25/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
Anthropic | Input | $3.00/1M tokenów | $5.00/1M tokenów | 40% | Zintegruj | |
| Output | $15.00/1M tokenów | $25.00/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
| Cache read | $0.30/1M tokenów | $0.50/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
| Cache write | $3.75/1M tokenów | $6.25/1M tokenów | 40% | Zintegruj | ||
Input
Cena APIXO
$0.60
/1M tokenów
Cena rynkowa
$1.00
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Output
Cena APIXO
$3.00
/1M tokenów
Cena rynkowa
$5.00
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Cache read
Cena APIXO
$0.06
/1M tokenów
Cena rynkowa
$0.10
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Cache write
Cena APIXO
$0.75
/1M tokenów
Cena rynkowa
$1.25
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Input
Cena APIXO
$3.00
/1M tokenów
Cena rynkowa
$5.00
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Output
Cena APIXO
$15.00
/1M tokenów
Cena rynkowa
$25.00
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Cache read
Cena APIXO
$0.30
/1M tokenów
Cena rynkowa
$0.50
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Cache write
Cena APIXO
$3.75
/1M tokenów
Cena rynkowa
$6.25
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Input
Cena APIXO
$3.00
/1M tokenów
Cena rynkowa
$5.00
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Output
Cena APIXO
$15.00
/1M tokenów
Cena rynkowa
$25.00
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Cache read
Cena APIXO
$0.30
/1M tokenów
Cena rynkowa
$0.50
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Cache write
Cena APIXO
$3.75
/1M tokenów
Cena rynkowa
$6.25
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Input
Cena APIXO
$3.00
/1M tokenów
Cena rynkowa
$5.00
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Output
Cena APIXO
$15.00
/1M tokenów
Cena rynkowa
$25.00
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Cache read
Cena APIXO
$0.30
/1M tokenów
Cena rynkowa
$0.50
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Cache write
Cena APIXO
$3.75
/1M tokenów
Cena rynkowa
$6.25
/1M tokenów
Oszczędzasz
40%Wyświetlanie 1-16 z 16 modele · 66 ceny · 6 dostawcy
Proces płatności
Bez miesięcznego planu. Bez osobnych kont u dostawców. Tylko jedno saldo.
Wybierz jednorazową kwotę i sfinalizuj bezpieczną płatność.
Korzystaj z tego samego salda w przeglądarce lub przez wywołania API.
Sprawdzaj saldo i historię rozliczeń, gdy potrzebujesz szczegółów.
Przeczytaj FAQ
Jedno saldo, bez subskrypcji i publiczne ceny modeli jeszcze przed startem.